Není lepší příležitost, jak prověřit a stmelit kolektiv. Dobrá nálada, schopnost improvizace, organizace a spolupráce jsou hlavní ingredience, které potřebujete. Nemusíte mít obavu, hry zvládne každý, fyzické ani sportovní výkony u nás nepodáváte 🙂

Přijďte na firemní večírek, za odměnu, oslavit úspěch nebo narozeniny, stmelit tým, vyzvěte na souboj vedlejší kancelář nebo pobočku, utečte jen tak za zábavou s fajn kolegy po práci…

Přijít můžete v menší skupině nebo jen na jednu hru, stejně jako u nás strávit ve větším počtu celý den. Jedna hra trvá 60 minut a je určená pro 2-5 hráčů, vybrat si můžete ze 3 napínavých témat. Hry lze v kombinaci hrát současně nebo po sobě s časovým odstupem cca po 1,5 – 2 hod. … Program a podmínky pro větší skupiny řešíme individuálně. 

Jsme flexibilní časově i organizačně. Součástí je i hodnocení týmů a focení. Po dohodě možnost drobného občerstvení a velmi oblíbené jsou závěrečné přípitky (v souvislosti s COVID-19 NELZE). Pro větší akce vám rádi sestavíme program přesně na míru podle vašich představ. Zkušenosti máme i se školními akcemi. Chcete osvěžit školní výlet? Přijďte si zahrát naše únikové hry, pomůžeme zabavit školáky od sedmé třídy výš.

Hráli u nás např. skvělé týmy Talanda Invest, Seznam.cz, Hilti, Vodafone, Vivantis, Česká spořitelna, Alza, ČSOB, Comdata Czech, Scout rescue, Magna automotive, Bageterie Boulevard, CineStar, Pierre Coffee & Cocktails a další. Přijďte se pobavit i vy se svými kolegy!

Pro bližší informace a objednání nás kontaktujte na tel. 735 095 577 nebo na info@hugokoumes.cz

Těšíme se na vás!