Není lepší příležitost, jak prověřit a stmelit kolektiv. Dobrá nálada, schopnost improvizace, organizace a spolupráce jsou hlavní ingredience, které potřebujete. Nemusíte mít obavu, hry zvládne každý, fyzické ani sportovní výkony u nás nepodáváte 🙂

Přijďte na firemní večírek, vánoční párty, za odměnu, oslavit úspěch nebo narozeniny, stmelit tým, vyzvěte na souboj vedlejší kancelář nebo pobočku, utečte jen tak za zábavou s fajn kolegy po práci…

Přijít můžete v menší skupině nebo jen na jednu hru, stejně jako u nás strávit ve větším počtu celý den. Jedna hra trvá 60 minut a je určená pro 2-5 hráčů. Program a podmínky pro větší skupiny řešíme individuálně. Útěk z cely hrajeme po sobě nebo kombinujeme s venkovními hrami, které vyplní prostoj nebo umožní pauzu na občerstvovací stanici :-).

Jsme flexibilní časově i organizačně. Součástí je i hodnocení týmů a focení. Po dohodě možnost drobného občerstvení a velmi oblíbené jsou závěrečné přípitky (balené nápoje). Pro větší akce vám rádi sestavíme program přesně na míru podle vašich představ. Běžně organizujeme rozlučky se svobodou. Bohaté zkušenosti máme také se školními akcemi. Chcete osvěžit školní výlet? Přijďte si zahrát naše únikové hry, pomůžeme zabavit školáky od sedmé třídy výš.

Hrály u nás např. skvělé týmy Talanda Invest, Seznam.cz, Hilti, Vodafone, Vivantis, Česká spořitelna, Alza, ČSOB, Comdata Czech, Scout rescue, Magna automotive, Bageterie Boulevard, CineStar, Pierre Coffee & Cocktails a další. Přijďte se pobavit i vy se svými kolegy!

Pro bližší informace a objednání nás kontaktujte na tel. 735 095 577 nebo na info@hugokoumes.cz

Těšíme se na vás!