VENKOVNÍ ÚNIKOVÉ HRY:

Můžete si zahrát kdykoliv a v jakémkoli počtu lidí (doporučujeme tým 2-5 hráčů). Že nevíte o co jde? Čeká vás zajímavá, cca 3km dlouhá procházka s poutavým příběhem, plná úkolů a šifer. Potřebujete bezplatnou mobilní aplikací Hunter Games, kterou si stáhnete v Google Play nebo AppStore, nabitý telefon, powerbanku, sluchátka a něco na poznámky :-). Nebojte se, aplikace je intuitivní, sama vás navede. Kdyby přesto teklo do bot, jsou tu nápovědy. Na hru počítejte 2-3 hodiny, ale záleží na vás, časový limit není. Venkovní hry se NEREZERVUJÍ, začít hrát můžete opravdu kdykoliv. Hra se spustí až po vložení zakoupeného 7 místného kódu hry do aplikace přes + do dashboard. (POZOR, v případě dárkového poukazu s 8 místným kódem je třeba ještě provést mezikrok. Nejprve tento kód použít při „nákupu“ příslušné hry na e-shopu Hunter Games jako 100% slevový. Systém poté vygeneruje zdarma hrací 7 místný). Cena jedné hry je za CELOU skupinku (spoluhráče přizvete do jedné hry stejným kódem při zahájení hry). Více informací o nákupu najdete ZDE. V případě TECHNICKÝCH potíží kontaktujte přímo správce aplikace: 725 548 346.


VNITŘNÍ ÚNIKOVÉ HRY:

Aktuálně nabízíme detektivní Útěk z cely. Vyzkoušejte se svou rodinou nebo kamarády pocity vězně na útěku. Sestavte 2-5 členný tým, udělejte si on-line rezervaci a přijďte se pobavit. Kapacita jedné hry je max. 5 osob. Větší skupinky je nutné rozdělit do více týmů a jít po sobě.

Chci jít hrát ještě dnes. Jak to udělat?

Zavolejte na: 735 095 577 nebo 774 824 827. Online rezervace přes rezervační systém je možná nejpozději 24h před Vámi požadovaným termínem. Bližší nebo individuální termín ověřte a objednejte telefonicky.

Mohu změnit nebo zrušit svou rezervaci?

Změna či zrušení rezervace je bezplatně možná nejpozději 24h před termínem konání na e-mailu info@hugokoumes.cz nebo na tel. 735 095 577). Při nezrušené rezervaci bohužel poukaz propadá nebo účtujeme storno poplatek 500 Kč. Prosím, respektujte čas obsluhy a neblokujte termín pro ostatní hráče, při změně dejte včas vědět. U teambuildingů a organizačně náročných akcí je dohoda individuální,  obvyklé storno 100% při zrušení méně než 4 pracovní dny.

Je možné darovat únikovou hru jako dárek?

Samozřejmě! Objednávejte v sekci POUKAZ. Vyzvednutí osobní, elektronicky do emailu nebo s menším příplatkem poštou. Originálním dárkem ve formě zážitku u vašich přátel nebo rodiny spolehlivě zabodujete!

Je možné uspořádat teambuilding, rozlučku, narozeniny?

Větší skupinky hrajeme po 2-5 hráčích po sobě nebo kombinujeme s venkovními hrami. Jsme flexibilní, dokážeme uspořádat akci na míru i s individuálními časy – netradiční teambuilding,  školní akci, rozlučku se svobodou, narozeniny, rodinnou sešlost, prověřit sehranost partnerů před svatbou :-). Velmi oblíbené jsou narozeninové oslavy jako překvapení – za příplatek 250 Kč závěrečný přípitek a luxusní donut se svíčkou. Na přání ukryjeme přinesený dárek PŘÍMO do hry jako překvapení na druhou! 🙂

Lze prodloužit propadlý poukaz?

Útěk z cely lze prodloužit o 3 měsíce za manipulační poplatek 300 Kč a rozdíl ceny nebo zakoupením dárkového šeku v hodnotě 500 Kč a vyšší. Kontaktujte nás předem mailem. Pozor, platí pouze pro naše poukazy se žárovkou a pouze hru Útěk z cely! Jakékoli poukazy starší než 1 rok nebo hry Upírovo tajemství/Psycho v nemocnici už neprodlužujeme. Slevomatové poukazy bohužel prodloužit nelze, protože se řídí pravidly poskytovatele. Akce a akční slevové kódy se neprodlužují (platí pouze po dobu akce nebo do vyčerpání zásob).

Je možné sčítání slev a poukazů?

Akce, slevy ani poukazy nelze mezi sebou sčítat. Je třeba vybrat si pouze jednu variantu.

Je hra vhodná pro děti?

Účast dětí je na vašem uvážení. Jsme zvyklí na rodinné týmy, kdy se členové doplňují. V případě dětských návštěvníků je vždy nutný doprovod minimálně jedné dospělé osoby kvůli odpovědnosti, dosáhnutí na rekvizity nebo mentálních znalostí pro řešení úkolů. Dle našich zkušeností zvládnou Útěk z cely s pomocí dospělých děti cca od 12 let.

Co když během hry nebudeme vědět, jak dál?

Nemějte strach. Máte možnost požádat o nápovědu kdykoliv v průběhu hry bez časové penalizace.

Co si máme vzít na sebe?

Není nutná žádná speciální výbava ani příprava, neplníte fyzické úkoly. Oblečte se hlavně pohodlně. Vše se dezinfikuje a dodržuje zvýšená hygiena, ale pokud chcete, můžete hrát v jednorázových rukavicích.

Jak dlouho hra trvá a jak moc dopředu máme dorazit?

Celkově na návštěvu počítejte 1,5 hodiny. V čas rezervace hra začíná. Prosíme, přijďte o 5-10 min. dříve, ať máme čas vše vysvětlit a neokrádáte se o čas hry. Na samotnou hru máte 60 minut, ale pokud nestihnete utéct v časovém limitu, dostanete od nás ještě cca 10 minut ZDARMA na dohrání. U vchodu zazvoňte nebo zavolejte na příslušný telefon ke konkrétní hře a vyčkejte příchodu obsluhy. Po skončení hry počítejte ještě pár minut na zhodnocení a k dispozici bude samozřejmě naše oblíbená fotostěna a kostýmy, abyste si mohli svůj zážitek uchovat na památku 🙂

Pro koho není hra vhodná?

Pro malé děti nebo samostatné dětské skupinky bez doprovodu dospělého. Dále hru neumožňujeme osobám v podnapilém stavu či jinak „upraveným“ omamnými látkami. Naše hry probíhají v prostorách, kde je přítmí, proto je nedoporučujeme lidem, kteří nemají rádi tmu a trpí klaustrofobií či srdečními potížemi. Živá zvířata u nás nemáme, ale za zbloudilé pavouky neručíme :-). Na hry prosím nechoďte, pokud byste mohli být zdravotním rizikem pro naši obsluhu a další návštěvníky.

Jak je zajištěna bezpečnost?

Ze hry je zajištěn volný východ bez potřeby obsluhy – hlavní exit je samotný vstup do hry. Hráče ve hře nezamykáme, nepoutáme ani jinak neomezujeme ve volném pohybu. Prostory jsou opatřeny hasicími přístroji, elektrospotřebiče mají revize. Ve hře ani dalších prostorách se nepoužívá otevřený oheň ani plyn, prostory jsou nekuřácké. Po celou dobu jsou hráči pod dohledem roomastera z vedlejší místnosti prostřednictvím kamer a komunikují s ním přes vysílačku. Tu lze případě nouze například přeladit a přivolat pomoc zvenčí. Z bezpečnostních důvodů je také omezen počet hráčů pro případnou plynulou a bezpečnou evakuaci. Prostory jsou schváleny HZS Pardubického kraje.

Je nárokována náhrada za způsobenou škodu ve hře?

Vstupem do hry každý přebírá zodpovědnost, za děti odpovídají rodiče, příp. doprovod starší 18 let. Ve hře je zakázáno užívat hrubou sílu, manipulovat s elektroinstalací a předměty označenými oranžovou páskou. V případě poškození věcí porušením pravidel nebo nehodou (např. pádem, shozením věci) mohou být náklady dle rozsahu nárokovány k úhradě, stejně, jako následná škoda při odstavení provozu. Prosíme, proto, buďte ohleduplní k sobě i rekvizitám a vždy dodržujte bezpečnostní, zdravotní a herní pravidla i pokyny roomastera.

Jsou hry bezbariérové?

Bohužel, vstup na hry je po schodech a nejsou vysloveně bezbariérové. Některé hry se však dají i s pohybovým hendikepem nebo na invalidním vozíčku odehrát. Pokud máte super parťáky, kteří vám se vstupem pomohou, nenechte si tuhle zábavu ujít. Rádi se vším pomůžeme, s hendikepovanými hráči máme zkušenosti, informujte nás předem.

Jsou k dispozici toalety?

Samozřejmě, před i po hře.

Je dostupné parkování?

S parkováním v blízkosti není problém za poplatek ve všední dny, o víkendu po 12 hod. je parkování zdarma. Je možné využít cca 150m vzdálené parkoviště Parking Point s levnější sazbou.

Mohou si přijít zahrát i cizinci?

Naše hry jsou pouze v českém jazyce a obsahují typické české texty. Lze zvládnout pouze s doprovodem vlastního překladatele.