Mohu změnit nebo zrušit svou rezervaci?

Jistě. Online rezervace přes rezervační systém je možná nejpozději 24h před Vámi požadovaným termínem. Bližší nebo individuální termín lze domluvit na tel. 735 095 577. Změna či zrušení rezervace je možná nejpozději 24h před termínem konání na e-mailu info@hugokoumes.cz nebo na tel. 735 095 577. Při nezrušené rezervaci bohužel poukaz propadá nebo účtujeme storno poplatek 500 Kč. Prosím, respektujte čas obsluhy a neblokujte termín pro ostatní hráče.

Je možné darovat únikovou hru jako dárek?

Samozřejmě! Rádi Vám připravíme dárkový poukaz pro vaše blízké a přátele. Originální dárek ve formě zážitku jistě ocení. Více informací a objednávky v sekci POUKAZ. Vyzvednutí osobní, elektronicky do emailu nebo s menším příplatkem zasíláme i poštou.

Je možné uspořádat teambuilding nebo narozeniny?

Jsme flexibilní, dokážeme uspořádat akci na míru – netradiční teambuilding,  školní akci, rozlučku se svobodou, narozeniny, rodinnou sešlost, prověřit sehranost partnerů před svatbou 🙂 Hry lze v kombinaci hrát současně nebo po sobě. Vaše přání a větší akce řešíme individuálně, na míru. Hodně oblíbené jsou narozeninové oslavy jako překvapení – za příplatek 100 Kč připravíme výzdobu, přípitek, muffin se svíčkou, občerstvení apod. Umíme ukrýt přinesený dárek PŘÍMO do hry jako překvapení na druhou! 🙂

Je hra vhodná pro děti?

Nemáme věkový limit pro hráče, nicméně v případě dětských návštěvníků je nutný doprovod minimálně jedné dospělé osoby. Vzhledem k tematice je účast mladších dětí na Vašem uvážení. Hry nedoporučujeme dětem do 12 let. Psycho v nemocnici nedoporučujeme mladším 15 let.

Co když během hry nebudeme vědět, jak dál?

Nemějte strach. Máte možnost požádat o nápovědu kdykoliv v průběhu hry bez časové penalizace.

Co si máme vzít na sebe?

Není nutná žádná speciální výbava ani příprava, neplníte fyzické úkoly. Oblečte se hlavně pohodlně.

Jak dlouho hra trvá a jak moc dopředu máme dorazit?

Celkově na návštěvu počítejte 1,5 hodiny. Prosíme, přijďte včas, ať se neokrádáte o čas hry. Na samotnou hru máte 60 minut času, ale pokud nestihnete utéct v časovém limitu, dostanete od nás ještě cca 10 minut ZDARMA na dohrání. Dostavte se 5-10 minut v předstihu, abychom měli čas Vám vše vysvětlit. U vchodu zazvoňte nebo zavolejte na příslušný telefon ke konkrétní hře a vyčkejte příchodu obsluhy. Po skončení hry počítejte ještě pár minut na zhodnocení a k dispozici bude samozřejmě naše oblíbená fotostěna a kostýmy, abyste si mohli svůj zážitek uchovat na památku 🙂

Pro koho není hra vhodná?

Pro malé děti. Vstup neumožňujeme osobám v podnapilém stavu či jinak „upraveným“ omamnými látkami. Naše hry probíhají v prostorách, kde je přítmí, proto je nedoporučujeme lidem, kteří nemají rádi tmu a trpí klaustrofobií či srdečními potížemi. Živá zvířata u nás nemáme, ale za zbloudilé pavouky neručíme 🙂

Jak je zajištěna bezpečnost?

Ze hry je zajištěn volný východ bez potřeby obsluhy – hlavní exit je samotný vstup do hry. Hráče ve hře nezamykáme, nepoutáme ani jinak neomezujeme ve volném pohybu. Prostory jsou opatřeny hasicími přístroji, elektrospotřebiče mají revize. Ve hře ani dalších prostorách se nepoužívá otevřený oheň ani plyn, prostory jsou nekuřácké. Po celou dobu jsou hráči pod dohledem roomastera z vedlejší místnosti prostřednictvím kamer a komunikují s ním přes vysílačku. Tu lze případě nouze například přeladit a přivolat pomoc zvenčí. Z bezpečnostních důvodů je také omezen počet hráčů pro případnou plynulou a bezpečnou evakuaci.

Jsou hry bezbariérové?

Bohužel, vstup na hry je po schodech a nejsou vysloveně bezbariérové. Některé hry se však dají i s pohybovým hendikepem nebo na invalidním vozíčku odehrát. Pokud máte super parťáky, kteří vám se vstupem pomohou, nenechte si tuhle zábavu ujít. Rádi se vším pomůžeme.

Jsou k dispozici toalety?

Samozřejmě, před i po hře.

Je dostupné parkování?

S parkováním v blízkosti není problém za poplatek 10 Kč / hod ve všední dny, o víkendu po 12h je parkování zdarma. Je možné využít cca 150m vzdálené parkoviště Parking Point, kde zaplatíte 6 Kč / hod.

Mohou si přijít zahrát i cizinci?

Bohužel, naše hry jsou pouze v českém jazyce. Cizinci by mohli mít problém s českými texty.