Je to tady! Hugo nezahálel a vytvořil pro vás VENKOVNÍ ÚNIKOVÉ HRY! Můžete hrát kdykoliv, a to i v době, kdy je kvůli Covidu skoro všechno zavřené.

Venkovní hry vás provedou zákoutími, které možná neznáte 🙂 , užijete si bezva procházku, ale zároveň vás pohltí příběh plný úkolů a šifer, které plníte pomocí bezplatné mobilní aplikace Hunter Games (ke stažení v Google Play a AppStore). Hry se NErezervují. Herní kód zakoupíte online přes odkazy níže a hru spustíte až budete připravení – klidně hned 🙂 Vhodné jako dárek.

Doporučujeme tým 2-5 hráčů, cca 2-3h času, nabitý mobil, powerbanku a notýsek na poznámky.

TAJNÁ LÁSKA

Tajná láska

Pardubice

Hra vhodná pro začátečníky i rodiny

Trasa historickým centrem, opředená pověstmi a tajemstvím. Máte rádi tajemno? Vydejte se jako badatelé po stopách zmizelé dávné lásky.

ÚNOS!

únos

Pardubice

Střední obtížnost

Vžijte se do role soukromých detektivů a pátrejte na vlastní pěst, jde o čas! Na cestě je prý nájemný vrah. Ale co má za lubem? Jděte po něm a zabraňte nejhoršímu!

NA KOČKU A MYŠ

na kočku a myš

Praha – Libeň

Střední obtížnost

Městská hra. Delší verze pardubické hry Únos s rozdílnými úkoly. Boss, který vás najal, má strach a potřebuje pomoc! Odhalte neznámého zločince, ale pozor stačí chvilka nepozornosti a role se snadno obrátí. Hra na kočku a myš začíná…