VENKOVNÍ ÚNIKOVÉ HRY neboli městské šifrovačky jsou skvělou alternativou, jak si zpestřit pobyt venku, poznat město s jiného úhlu pohledu nebo se zkrátka pobavit v době, kdy jsou klasické hry obsazené či zavřené. 

Venkovní hry vás provedou zákoutími, které možná neznáte 🙂 , užijete si bezva procházku, ale zároveň vás pohltí příběh plný úkolů a šifer, které plníte pomocí bezplatné mobilní aplikace Hunter Games (ke stažení v Google Play a AppStore). Hry se NErezervují. Herní kód zakoupíte online přes odkazy níže a hru spustíte až budete připravení – klidně hned 🙂 . Pokud chcete věnovat jako dárek, napište po zakoupení na info@hunter.games o vystavení Dárkového poukazu.

Doporučujeme tým 2-5 hráčů, cca 2-3h času, nabitý mobil, powerbanku a notýsek na poznámky. Lépe se hraje na více mobilech, kdy jeden chatuje a další mohou pracovat s přílohami nebo třeba internetem.

POZOR! AKTUÁLNĚ NECHOĎTE HRÁT TAJNOU LÁSKU, KVŮLI PROBÍHAJÍCÍM STAVEBNÍM PRÁCEM VE MĚSTĚ. HRA SE PROTO UPRAVUJE. OPATŘENÍ JE DOČASNÉ, SLEDUJTE NÁŠ WEB.

TAJNÁ LÁSKA

Tajná láska

Pardubice

Hra vhodná pro začátečníky i rodiny

750 Kč

Trasa historickým centrem, opředená pověstmi a tajemstvím. Máte rádi tajemno? Vydejte se jako badatelé po stopách zmizelé dávné lásky.

ÚNOS
!

únos

Pardubice

Střední obtížnost

750 Kč

Vžijte se do role soukromých detektivů a pátrejte na vlastní pěst, jde o čas! Na cestě je prý nájemný vrah. Ale co má za lubem? Jděte po něm a zabraňte nejhoršímu!

Vražda na závodišti

vražda na závodišti

Pardubice

Střední obtížnost

499 Kč

Začínající detektivové řeší svůj první případ vraždy v atraktivním prostředí pardubického závodiště! Kdo je neznámý pan X a co má společného s dostihy? Tuhle detektivku nenapsal Dick Francis, tady jsi hlavními aktéry ty a tvůj tým.

NA KOČKU A MYŠ

na kočku a myš

Praha – Libeň

Střední obtížnost

799 Kč

Městská hra. Delší verze pardubické hry Únos s rozdílnými úkoly. Boss, který vás najal, má strach a potřebuje pomoc! Odhalte neznámého zločince, ale pozor stačí chvilka nepozornosti a role se snadno obrátí…