Cena venkovních her se řídí aktuálně platným ceníkem, více ZDE.

Cena jakékoli jedné vnitřní hry je 1000 Kč za celou skupinu 2-4 hráčů, 5. hráč za příplatek 200 Kč (hra v 5 hráčích 1200 Kč).

Větší počet hráčů (6 a více) je třeba z kapacitních a bezpečnostních důvodů rozdělit do více her. V jeden čas může hrát maximálně 15 osob (3 skupinky po 5 hráčích).

Platba je možná v hotovosti před začátkem hry nebo zasláním na bankovní účet 1513703013/3030. Při bankovním převodu musí být peníze na účtu připsány 24h před Vaší hrou. Platební karty u nás nepřijímáme. Platit lze i dárkovými poukázkami Sodexo (Relex Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus Pass).

 Na upírově tajemství nebo Psychu v nemocnici Vám rádi za příplatek 100 Kč (nealko) nebo 150 Kč (alko varianta) připravíme narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou. Prostory vyzdobíme girlandou a po úniku z místnosti budeme čekat na oslavence s muffinem/dortíkem se svíčkou a s přípitkovou lahví pro všechny. Máme na výběr nealko variantu (rychlé špunty nebo džus) nebo alko variantu pro dospělé od 18let (šumivé víno, většinou Lambrusco). Při rezervaci uveďte objednání varianty do poznámky. Pokud obsluze před hrou předáte dárek, rádi ho schováme do hry. Oslavu stačí objednat v rezervačním formuláři 🙂 V souvislosti s COVID-19 přípitek prozatím NELZE.

Rádi byste únikovou hru věnovali rodině či přátelům jako netradiční dárek? Pořiďte dárkový poukaz zde!