Cena jakékoli jedné hry je 1000 Kč za celou skupinu 2-4 hráčů.

Do hry pustíme i 5 hráčů za příplatek 200 Kč, cena hry v 5 hráčích činí 1200 Kč.

Větší počet hráčů (6 a více) je třeba z kapacitních důvodů rozdělit do více her, z nichž každá se platí zvlášť dle ceníku. V jeden čas může hrát až 15 osob (3 skupinky po 5 hráčích), případně po sobě.

Platba je možná v hotovosti před začátkem hry nebo zasláním na bankovní účet 1513703013/3030. Při bankovním převodu musí být peníze na účtu připsány 24h před Vaší hrou. Platební karty u nás nepřijímáme. Platit lze i dárkovými poukázkami Sodexo (Relex Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus Pass).

 Na upírově tajemství nebo Psychu v nemocnici Vám rádi za příplatek 100 Kč (nealko) nebo 150 Kč (alko varianta) připravíme narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou. Prostory vyzdobíme girlandou a po úniku z místnosti budeme čekat na oslavence s muffinem/dortíkem se svíčkou a s přípitkovou lahví pro všechny. Máme na výběr nealko variantu (rychlé špunty nebo džus) nebo alko variantu pro dospělé od 18let (šumivé víno, většinou Lambrusco). Při rezervaci uveďte objednání varianty do poznámky. Pokud obsluze před hrou předáte dárek, rádi ho schováme do hry. Oslavu stačí objednat v rezervačním formuláři 🙂 V souvislosti s COVID-19 přípitek prozatím NELZE.

Rádi byste únikovou hru věnovali rodině či přátelům jako netradiční dárek k narozeninám, svátku, maturitě, promoci, ke svatbě či jen tak pro radost? Více informací o dárkových poukazech zde!