Rádi byste únikovou hru věnovali rodině či přátelům jako netradiční dárek k narozeninám, svátku, ke svatbě, maturitě, promoci či jen tak pro radost? Žádný problém!

Dárkový poukaz máme univerzální – cena 1100 Kčplatí na kteroukoli z našich 3 vnitřních her dle vlastního výběru pro tým 2-4 hráčů, takže nemusíte dopředu vybírat dobrodružství ani konkrétní termín návštěvy 🙂 Je možné přikoupit 5. osobu za příplatek 200 Kč, stačí připsat do poznámky.

Dárkové balení – perfektní dárek pro celou rodinu! Obsahuje dárkový poukaz na libovolnou hru pro 2-4 hráče + dřevěnou věž Jenga na potrénování šikovnosti, vše již zabalené v celofánu! Při osobním vyzvednutí výběr z více druhů balíčků (se svíčkou, s hlavolamy…) 🙂 Cena 1200 Kč.

Nově v prodeji dárkové poukazy na VENKOVNÍ HRY. Tajná láska – cena 750 Kč, Únos – cena 750 Kč, Na kočku a myš – 799 Kč, Vražda na závodišti – 499 Kč. NEOMEZENÁ platnost i počet hráčů! Pro okamžitou hru zvolte online nákup ZDE.

  TYP POUKAZU (platnost do 30.11.2022, venkovní hry - neomezená) *
  Univerzální (libovolná vnitřní hra pro 2-4 hráče, cena 1100 Kč)
  Dárkové balení (libovolná vnitřní hra pro 2-4 hráče + malá dřevěná věž Jenga (nebo jiná alternativa), zabalené v celofánu, cena 1200 Kč)
  Venkovní hra - Tajná láska, cena 750 Kč
  Venkovní hra - Únos, cena 750 Kč
  Venkovní hra - Vražda na závodišti, cena 499 Kč
  Venkovní hra - Na kočku a myš, cena 799 Kč

  PŘEVZETÍ A PLATBA *
  Zaslání do emailu – bankovním převodem (expres dodání ještě v den objednání, Vánoční a Dárkové balení nelze)
  Osobní vyzvednutí – hotově (pošleme termíny na výběr)
  Poštou – bankovním převodem (30 Kč Univerzální a venkovní hry, Dárkové balení nelze)

  Pole označená * jsou povinná