AKCE na letní dopolední termíny se slevou! Každý týden jiná zvýhodněná hra 🙂 Více informací naleznete na facebooku v událostech.

 

NECHCETE, ABY VÁM NĚCO UTEKLO? Přidejte si nás na facebooku. Aktuální informace, novinky, soutěže, ale především fotky týmů a krátké hodnocení všech únikářů.

 

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FOTKU TÝMU NA NAŠEM facebooku Všechny zveřejněné týmy, které odehrají libovolnou hru Huga Koumese v červenci nebo srpnu 2020 mají šanci vyhrát dárkový koš plný dobrot. Vyhrává foto s největším počtem lajků. Lajkujte, sdílejte, vyhrejte! Vyhlašujeme 6.9.2020!

 

Hledá se ROOM MASTER! Chceš být součástí rodinného kolektivu Hugo Koumes? Práce u nás je vlastně zábavou, staráš se o přípravu únikové místnosti, focení uprchlých vězňů a čeká tě nevídaná podívaná za kamerou. Směny dle domluvy, nicméně jedná se spíše o odpolední + večerní termíny a víkendy. Vhodné jako brigáda pro spolehlivé studenty, kteří se rádi baví a nebojí se improvizovat. Zájemci piště na e-mail info@hugokoumes.cz. Těšíme se na novou posilu 🙂