Milí únikáři, od SOBOTY 9.5. máme OTEVŘENO a moc se na vás těšíme! Hygienická opatření jsou samozřejmě zvýšená, je nutné po celou dobu návštěvy mít roušku nebo šátek přes ústa a nos. Dále je připravená povinná desinfekce rukou před i po hře, případně si můžete vzít rukavice (doporučujeme vzít vlastní). Pokud se necítíte zdravě, svou návštěvu her prosím z důvodu bezpečnosti nás všech odložte. Platnost dárkových poukazů je automaticky prodloužena do 31.8.2020 🙂

Níže si rezervujte termín Vaší hry. Po dokončení rezervace obdržíte emailem potvrzení a veškeré instrukce. Pro rezervace „na poslední chvíli“ v následujících 24 hodinách nebo pro individuální termín volejte 735 095 577.

V případě, že potřebujete rezervaci změnit nebo zrušit, zavolejte nám na tel. 735 095 577 nebo napište na info@hugokoumes.cz nejpozději 24h před termínem konání. U nás hrajeme fair play. Respektujte zamluvený termín a neblokujte čas obsluhy ani možnost hry pro jiné hráče. Při nezrušené rezervaci poukaz propadá nebo účtujeme storno poplatek 500 Kč na pokrytí nákladů. Děkujeme za pochopení.

VYBERTE SI DOBRODRUŽSTVÍ A TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY